/محصولات
 • زانو 90درجه چسبی UPVC زانو 90درجه چسبی UPVC
  از جمله مزایای زانوی یو پی وی سی ۹۰ درجه ، می توان به بهداشتی بودن آن اشاره کرد که این مزیت به دلیل استفاده از مواد خام کاملاً بهداشتی در فرآیند ساخت این محصول است. از دیگر نکات مهم درباره زانو upvc فشار قوی ، مقاومت بالای آن در برابر کلر و سایر مواد شیمیایی می باشد. که در واقع این مزیت امتیازی است که زانو استخری را نسبت به زانوهای فلزی و همچنین زانوهای پلی پروپیلن برتری می بخشد ، چرا که زانو های فلزی و پلی پروپیلن در برابر کلر مقاوم نبوده و کلر باعث خرده شدن زانو های فلزی و خشک شدن زانو های پلی پروپیلن می گردد. از دیگر مزایای زانو upvc استخری ، می‌توان به عدم رسوب گیری و زنگ زدگی این نوع زانو اشاره نمود. همین امر باعث می شود که کاربرد زانو در تاسیسات استخر و جکوزی که آب گرم به میزان زیادی در آنها جریان دارد ، بیشتر گردد.
 • شیر توپی چسبی شیر توپی چسبیUPVC
  شیر توپی چسبی UPVC ساخت شرکت پیمتاش ترکیه  می باشد از جمله اتصالات با اهمیت در سیستم لوله کشی استخر و تأسیسات آبی است.شیر توپی یو پی وی سی دارای دو عدد مهره است که می توان با این دو مهره ، بخش میانی شیر را  تعمیر کرد نیازی به قراردادن مهره ماسوره به صورت جداگانه در مسیر لوله کشی نیست. همچنبن این امکان را فراهم می سازد که فلنچ داخل مهره را که دارای دو نوع چسبی و دنده ای میباشد ، به راحتی تعویض کرد.
 • بوشن یکسر دنده بوشن یکسر دنده UPVC
  بوشن یکسر دنده UPVC  دارای یک سر چسبی است و سر دیگر آن  سر دنده ای می باشد. طرف چسبی آن برای اتصال بوشن به لوله و طرف دنده ای آن ، برای اتصال به تجهیزاتی مانند پمپ استخری ، فیلتر شنی و... استفاده می شود
 • بوشن چسبی بوشن چسبی UPVC
  به طور خلاصه بوشن چسبی upvc قطعه ای استوانه ای شکل است که از آن برای اتصال دو شاخه لوله به هم استفاده میشود.بوشن جز اتصالات پرکاربرد در زمینه لوله کشی استخر می باشد .همچنین برای اتصال لوله های غیر هم سایز میتوان از بوشن یو پی وی سی استفاده کرد از مزایای این بوشن فشار قوی میتوان به ضد اسیدی بودن ، بهداشتی بودن و... اشاره کرد
 • تبدیل یکسر دنده UPVC تبدیل یکسر دنده UPVC
  عمده کاربرد تبدیل یکسر دنده در داخل اتصالات است. به گونه ای که با قرار دادن تبدیل این قطعه در داخل اتصالاتی همچون بوشن ، سه راهه و زانو ، می توان آن ها را به لوله هایی با سایز کوچکتر که از جنس غیر UPVC هستند (فلزی ، برنجی ، گالوانیزه و ...) ، متصل نمود.
 • چهارراه چسبی یو پی وی سی چهارراه چسبی UPVC
  چهارراه چسبی UPVC قطعه ای است که از آن برای اتصال انشعابات فرعی به یکدیگر استفاده می شود. هرچند که کاربرد این محصول در سیستم های لوله کشی نسبت به سه راهی کمتر است ، اما نباید از اهمیت این قطعه چشم پوشی کرد.
 • تبدیل چسبی UPVC
  تبدیل چسبی UPVC ، برای اتصال دو لوله ی هم راستا و با قطرهای متفاوت استفاده می گردد.  به گونه ای که با قراردادن تبدیل چسبی UPVC داخل اتصالاتی مانند بوشن ، سه راهی و زانو ، لوله های غیر هم سایز را به یکدیگر متصل می کنند.
 • بوشن یکسر مغزی یو پی وی سی بوشن یکسر مغزی UPVC
  بوشن یکسر مغزی UPVC دارای یک سر بیرون دنده می باشد و عمدتا در تصفیه خانه ها برای اتصال به جنس های غیر از UPVC ، مانند لوله و اتصالات فلزی ، گالوانیزه و برنجی ، که داخل دنده می باشند
 • کپ چسبی UPVC کپ چسبی UPVC
  گپ چسبی UPVC  از جمله محصولات پرکاربرد در سیستم های لوله کشی است. این قطعه که در قدیم به درپوش کلاهی و امروزه به کپ یو پی وی سی (Cap) ، یا در اصطلاح عامیانه تر به گپ چسبی معروف است .
 • درپوش رزوه ای UPVC درپوش دنده ای UPVC
  درپوش دنده UPVC قطعه ای است که جهت مسدود کردن دائمی و یا موقت یک مسیر لوله کشی ، از آن استفاده می شود. این محصول ساخت برند پیمتاش بوده و از جمله قطعات پرکاربرد در سیستم های لوله کشی  محسوب می گردد.
 • فلنچ آداپتور چسبی یو پی وی سی فلنچ آداپتور چسبی UPVC
  فلنچ آداپتور چسبی UPVC قطعه ای است که از آن برای ایجاد اتصال میان جنس های مختلف لوله و اتصالات پیمتاش استفاده می شود.
 • واشر آب بندی همانطور که از نامش پیداست ، قطعه ای است که برای آب بندی اتصالات پیمتاش مورد استفاده قرار می گیرد؛ هنگام اتصال دو فلنچ آداپتور به یکدیگر ، اگر از واشر لاستیکی استفاده نشود ، مطمئنا اتصال دچار نشتی خواهد بود. این محصول فقط برای نمایش است و موجود نمی باشد .   
 • رینگ UPVC رینگ UPVC
  رینگ UPVC قطعه ای است که از آن به منظور نگهداری و فیکس کردن فلنچ آداپتورها استفاده می گردد. این محصول ساخت شرکت پیمتاش ترکیه بوده و از سایز ۲۰ الی ۴۰۰ موجود می باشد.
 • سه راهه ۴۵ درجه یو پی وی سی سه راهه ۴۵ درجه چسبی UPVC
  سه راهه ۴۵ درجه UPVC قطعه ای است که به منظور تقسیم و یا جمع آوری جریان ،در سیستم های لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد. این اتصال ، بر خلاف سه راهه ۹۰ درجه UPVC که دارای انواع چسبی ، یکسر دنده و سه سر دنده است.
 • زانو 45 درجه چسبی زانو ۴۵ درجه چسبی UPVC
  زانو ۴۵ درجه یو پی وی سی ، اتصالی است که جهت ایجاد انحراف با زاویه ۴۵ درجه در مسیرهای لوله کشی ، مورد استفاده واقع می شود. این محصول کاربردی مشابه با زانو ۹۰ درجه UPVC دارد و تنها تفاوت آن ها ، اندازه زاویه این دو قطعه است.
 • فلنچ آداپتور دنده ای فلنچ آداپتور دنده ای UPVC
  از دیگر اتصالات کاربردی در سیستم های لوله کشی ، فلنچ آداپتور دنده ای می باشد. بطور کلی فلنچ آداپتورها قطعاتی هستند که برای اتصال لوله و اتصالات به یکدیگر کاربرد دارند. فلنچ آداپتورهای UPVC دارای دو نوع فلنچ آداپتور چسبی و فلنچ آداپتور دنده ای می باشند.